Nastavit menu v panelu administrace

TSP 2022

Už se to blíží. Přijímací řízení ve formě testů studijních předpokladů na Masarykovu univerzitu se bude konat v termínu 23.4. – 24. 4. 2021. TSP budou potřeba pro těchto 7 fakult: Právnická fakulta Přírodovědecká fakulta Filozofická fakulta Pedagogická fakulta Ekonomicko-správní fakulta Fakulta informatiky Fakulta sociálních studií

Do TSP 2022 zbývá:

Days
Hours
Minutes
Seconds

TSP se každým rokem vyvíjí a mění, takže se připravte, že letos může být vše zase trochu jinak. Oproti loňskému roku, který byl ovlivněn celosvětovou pandemii Covid-19 a TSP byly online, přičemž od některých studentů zaznívalo, že se dalo podvádět, je letošní rok opět v klasické prezenční formě, kde bude záležet pouze na Vaší přípravě. Opět bude v testech 60 příkladů rozdělených do 6 subtestů po deseti příkladech a celkový čas 100 minut, přičemž za každou správnou odpověď je 1 bod a za chybnou -0,25. Nevyplněné odpovědi se nezapočítávají.  

Úspěšná strategie

Abyste byli i vy u testů studijních předpokladů úspěšní, je třeba si vytvořit úspěšnou strategii. Strategii si musíte vytvořit každý sám vlastní tak, aby Vám seděla. Pokud však nevíte jak má taková strategie vypadat, zde je pár tipů:

Zachovat klidnou hlavu

Zjistěte si, co Vám pomáhá se uklidnit a zůstat v klidu. Právě s tím Vám může pomoci vědomí toho, že máte strategii, která funguje.

Strategii si vyzkoušejte nanečisto

Jakmile budete mít nějakou strategii vymyšlenou otestujte si ji v TSP nanečisto. Budete tak při testech více v klidu, protože budete vědět, že právě díky tomuto máte nad ostatními výhodu.

A jak taková strategie vypadá?

Není to nic složitého. Ze začátku je třeba si projít celé TSP nanečisto. Zjistit co Vám jde a v čem máte problémy. Najít příklady, které Vám jdou a u kterých víte, že může nastat problém, nebo zaberou příliš času. Z toho všeho pak dospějete k závěru, že se zaměříte na Verbální a Numerické myšlení, poté projdete prostorovou představivost, následovat bude analytické myšlení a pokud ještě zbude čas, zkusíte kulturní přehled a případně kritické myšlení.

Také je třeba si spočítat kolik bodů přibližně potřebujete a podle toho tu strategii, nebo Váš osobní plán postupu upravit. Počet bodů zjistíte podle potřebného percentilu na Váš obor. Pomoci Vám může historický přehled TSP a nebo se podívejte na Statistiku z roku 2018 nebo na Statistiku z roku 2019. To je vše. Pokud si projdete celé naše online přípravné kurzy TSP, nemělo by být pro Vás přijímací řízení žádný problém. Pokud víte přesně co děláte a máte plán, nic Vás jen tak nerozhodí. Nový příklad můžete přeskočit nebo jej snadno vyřešit, protože většina nových příkladů vychází z principů, které si v kurzech vysvětlujeme.

9.2.2022

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy