Nastavit menu v panelu administrace

TSP přípravné kurzy MU

Kompletní Kurz TSP obsahuje přístup ke všem níže uvedeným kurzům. Pro zobrazení jednotlivých lekcí a informací o konkrétním myšlení si zobrazte příslušný kurz. Zakoupením Kompletního kurzu TSP také získáváte Garanci vrácení peněz za kurz v případě, že se nikam nedostanete!

Každý z kurzů obsahuje stovky kvízových otázek na procvičování, teorii a praktické řešení příkladů. Jedinou výjimkou je kurz Kulturní přehled, který obsahuje pouze procvičovací kvízy. Kompletní kurz TSP tak obsahuje tisíce kvízových otázek uspořádaných podle jednotlivých lekcí a každý kvíz je generován náhodně, přičemž jeho výsledky se ukládají ve Vašem profilu, takže můžete sledovat svoje zlepšení! K tomu obsahuje více než 90h výukových materiálů.

 

Zakoupit Kompletní TSP Kurz obsahující veškeré kurzy za akční cenu 1499 Kč!


 

Přehled jednotlivých TSP Kurzů

Kliknutím na příslušný kurz můžete zobrazit podrobnosti o kurzu, přehled kapitol a vyzkoušet si ZDARMA některé lekce nebo kvízy. Stačí se registrovat nebo se přihlásit v pravém horním rohu stránky. V každém kurzu máte přehled o jednotlivých lekcích, které jsou hotové, kolik % máte splněno a statistiky úspěšnosti Vašich kvízů.

 

{"first_class":"1","title":"P\u0159ehled kurz\u016f","show_title":"0","post_type":"course","taxonomy":"","term":"","post_ids":"","course_style":"recent","featured_style":"course","masonry":"1","grid_columns":" grid-item","column_width":"367","gutter":"30","grid_number":"12","infinite":"0","pagination":"0","grid_excerpt_length":"100","grid_link":"1","css_class":"","container_css":"","custom_css":".grid.masonry li .block { margin-bottom:30px;}"}

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy

ESPERTO - TSP Kurzy © 2019