Setup Menus in Admin Panel

TSP 2019 – už klepou na dveře

Začínáte být nervózní? TSP 2019 se pomalu ale jistě blíží. TSP se uskuteční 27.–28. dubna 2019 v několika městech v Česku i na Slovensku. Stejně jako v loňském roce bude v TSP 60 otázek, z toho 5 odpovědí, přičemž právě jedna je vždy správná a máte na to 100 minut. Hlavně nezapomeňte za správnou odpověď je 1 bod a za špatnou se 1/4 bodu odečítá! Tak hlavně zachovat klidnou hlavu a natrénovat si strategii ještě v klidu doma.

Abyste věděli jak rychle Vám čas utíká, máme pro Vás malý odpočet, tak jej sledujte. Pod mírným stresem jsou totiž lidé výkonější 😉

 

Do TSP 2019 zbývá

Days
Hours
Minutes
Seconds

 

Úspěšná strategie

Abyste byli i vy u testů studijních předpokladů úspěšní, je třeba si vytvořit úspěšnou strategii. Strategii si musíte vytvořit každý sám vlastní tak, aby Vám seděla. Pokud však nevíte jak má taková strategie vypadat, zde je pár tipů:

Zachovat klidnou hlavu

Zjistěte si, co Vám pomáhá se uklidnit a zůstat v klidu. Právě s tím Vám může pomoci vědomí toho, že máte strategii, která funguje.

Strategii si vyzkoušejte nanečisto

Jakmile budete mít nějakou strategii vymyšlenou otestujte si ji v TSP nanečisto. budete tak při testech více v klidu, protože budete vědět, že právě díky tomuto máte nad ostatními výhodu.

A jak taková strategie vypadá?

Není to nic složitého. Ze začátku je třeba si projít celé TSP nanečisto. Zjistit co Vám jde a v čem máte problémy. Najít příklady, které Vám jdou a u kterých víte, že může nastat problém, nebo zaberou příliš času. Z toho všeho pak dospějete k závěru, že se zaměříte na Verbální a Numerické myšlení, poté projdete prostorovou představivost, následovat bude analytické myšlení a pokud ještě zbude čas, zkusíte kulturní přehled a případně kritické myšlení.

Také je třeba si spočítat kolik bodů přibližně potřebujete a podle toho tu strategii, nebo Váš osobní plán postupu upravit. Počet bodů zjistíte podle potřebného percentilu na Váš obor. Pomoci Vám může historický přehled TSP a nebo se podívejte na Statistiku z roku 2018.

28.2.2019

0 odpovědi na "TSP 2019 - už klepou na dveře"

Zanechat zprávu

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce března a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy

ESPERTO - TSP Kurzy © 2019