Nastavit menu v panelu administrace

TSP 2021 online

Kvůli celosvětové pandemii koronaviru se svět přesouvá do online sféry a tím i přijímací řízení. Letos tedy bude vše v novém a online. Termín přijímacího řízení a konání TSP je 24. 4. 2021.

Do TSP 2021 zbývá:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Některé předchozí rady již neuplatníte, protože je vše trochu jinak než dříve. Již si nebudete moci rozvrhnout čas podle sebe a věnovat se pouze vybraným myšlením.

Nově bude pouze 48 příkladů rozdělených do 5ti částí, přičemž budou pouze 4 myšlení v češtině a výběr ze všech v anglickém jazyce. Dohromady budete mít sice 100minut, ale v online testu budete mít na každé myšlení vyhrazenou pouze určitou část a nemůžete se k otázkám již vracet. Nebude tedy možné si testy rozvrhnout podle sebe, více se zaměřit na to co Vám jde a to co ne, tak úplně přeskočit. Bude třeba se věnovat úplně všemu!

Nově by TSP online mělo probíhat v následujícím pořadí:

  1. Verbální myšlení (10 minut)
  2. Numerické myšlení (20 minut)
  3. Kritické myšlení (20 minut)
  4. Analytické myšlení (35 minut)
  5. Úlohy v anglickém jazyce (15 minut)

Nové a neznámé TSP

Určitě máte strach a bojíte se, že to nezvládnete. Co Vás může uklidnit, nejste v tom sami. Úplně stejně na tom budou všichni studenti. Co Vám můžeme doporučit, zaměřte se na kvalitní přípravu Vernálního a Numerického myšlení! Numerické myšlení není obtížné a dá se snadno naučit a zvládnout i za 10min. Pro verbální myšlení musíte mít částečně cit, ale dá s etaké protrénovat. Nejdůležitější je ale stres. Pokud první 2 myšlení zvládnete relativně dobře, stres z Vás opadne a v klidu budete řešit i osttaní, prootže budete vědět, že na tom nejste nejhůře. Pokud se Vám ale hned první nebo druhé myšlení nevyvede, zachvátí Vás panika a už se jí do konce testu nezbavíte!

18.2.2021

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy

ESPERTO - TSP Kurzy © 2019