Nastavit menu v panelu administrace

Numerické myšlení

399.00  na 12 měsíců

Obsahuje kurzy

Hrátky s čísly aneb počítání všeho druhu, to je numerické myšlení. V kapitole se blíže seznámíme se všemi varianty příkladů na numerické myšlení, které se v TSP Masarykovy univerzity vyskytly a které jsme rozčlenili pro snazší pochopení do několika podkapitol.

PŘEDPLATNÉ NA 12 měsíců
Kategorie: Štítek:

Popis

Hrátky s čísly aneb počítání všeho druhu, to je numerické myšlení. V kapitole se blíže seznámíme se všemi varianty příkladů na numerické myšlení, které se v TSP Masarykovy univerzity vyskytly a které jsme rozčlenili pro snazší pochopení do několika podkapitol. Postupně se tak seznámíme číselnou řadou, která je k nahlédnutí ZDARMA. Budeme pokračovat s počítáním rovnic, vysvětlíme si princip operací a spolehlivě se naučíme určovat čísla, čímž se postupně přeneseme k porovnávání čísel a nakonec se dostaneme k doplňování chybějících čísel. A to vše snadno a rychle pomocí mnemotechnických pomůcek a léty ověřených tipů.

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy

ESPERTO - TSP Kurzy © 2019