Nastavit menu v panelu administrace

Uvažování v anglickém jazyce

478 ZAPSANÍ STUDENTI

Prověření jazykového citu ve slovech a větách v angličtině.

TSP Kurz Uvažování v anglickém jazyce

Tento subtest vyplynul z původního verbálního myšlení, kdy jsou zachovány všechny principy a typy příkladů. Rozdílem oproti původní verzi je jejich překlad do anglického jazyka. Aby tedy byla příprava co nejefektivnější, připravili jsme pro Vás aktualizovanou verzi subtestu ve dvou fázích. První rozsáhlejší část obsahuje všechny lekce verbálního myšlení, takže se seznámíte se všemi typy příkladů a způsobů jejich řešení. Ve druhé části si pak můžete vyzkoušet několik příkladů v angličtině, abyste si vyzkoušeli a poznaly používané anglické fráze. A nakonec si můžete vyzkoušet přímo příklady na verbální myšlení v anglickém jazyce, které jsou základem jedné z řástí TSP.

Verbální myšlení

Nejobsáhlejší část tohoto subtestu obsahuje několik kapitol, do kterých jsme rozřadili všechny příklady z TSP. Každá kapitola Verbálního myšlení obsahuje několik lekcí, s připravenou teorií, poté si vysvětlíme řešení konkrétních příkladů přímo na videu a zakončíme to kvízem. Kvíz obsahuje náhodné příklady vztahující se k dané problematice. Kvíz můžete zkoušet stále dokola, dokud se nezdokonalíte.

Celý Kurz Verbální myšlení je zakončen závěrečným kvízem, který obsahuje všechny příklady ze subtestu TSP Verbálního myšlení.

Vyzkoušejte si TSP Kurz Zdarma

V levém menu klikněte na PŘEHLED KAPITOL a zobrazí se Vám seznam částí kurzu a všech jeho lekcí. Některé lekce jsou přístupné ZDARMA, tak je neváhejte vyzkoušet.

V plném přístupu máte k dispozici nejen všechny lekce, ale i kvízy. Navíc ve svém profilu máte všechny své výsledky uloženy. V plné verzi TSP Kurzu se jednotlivé lekce nezobrazují samostatně, jako ve FREE verzi, ale jsou součástí prostředí kurzu, kde můžete plynule přecházet mezi lekcemi, označovat je za hotové a sledovat kolik Vám ještě zbývá.

Recenze kurzu

4.5

2 hodnocení
 • 5 hvězdičky1
 • 4 hvězdičky1
 • 3 hvězdičky0
 • 2 hvězdičky0
 • 1 hvězdičky0
 1. Verbální myšlení

  Děkuji za připravený kurz.
  Prošla jsem ho celý, doufám, že to k TSP bude stačit. 🙂
  Hvězdičku jsem musela strhnout za někdy trochu nejasné vysvětlení jednotlivé látky.
  Jinak super!

 2. Veľmi spokojná

  Všetko to čo som očakávala, verbálny oddiel je o tom aby si to človek natrénoval. Ale niekedy to je ťažké natrénovať si to bez pomoci. Veľmi doporučujem.

CHCI TENTO KURZ
 • 599.00  na 12 měsíců
 • 12 měsíců
 • Odznak kurzu
 • Certifikát kurzu

DOPORUČUJEME

Přípravný kurz TSP MUNI

Kompletní online přípravný kurz na TSP MU s garancí vrácení peněz.

Akční cena: 1499,- Kč

Objednat KURZ

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy

ESPERTO - TSP Kurzy © 2019