Nastavit menu v panelu administrace

Přípravné kurzy TSP na Masarykovu univerzitu

Testy studijních předpokladů, neboli TSP obsahují celkem 6 kategorií rozčleněných do jednotlivých myšlení. Ke každému z myšlení jsme vytvořili unikátní kurz, který obsahuje detailně zpracovanou teorii a postup řešení příkladů. Prošli jsme všechny příklady ze všech variant a všech let a vytvořili tyto unikátní kurzy TSP. Každý kurz je rozdělen do několika tematických bloků pro lepší pochopení TSP příkladů. Každý blok obsahuje několik lekcí, ve kterých naleznete teorii, tipy k řešení příkladů a videa s ukázkou řešení konkrétních příkladů TSP. Lekce jsou zakončeny náhodným kvízem s 10 otázkami, které se vztahují k probrané matérii. Máte tak neomezenou možnost procházení kvízů problematiky, která vám zrovna moc dobře nejde a zlepšování se v ní. Současně ve svém profilu můžete sledovat svoji úspěšnost.

Kompletní TSP přípravný kurz

Přípravný online kurz TSP za zvýhodněnou cenu a se 100% garancí vrácení peněz obsahuje všechny dostupné kurzy. Kurz Numerické myšlení, Kurz Verbální myšlení, Kurz Analytické myšlení, Kurz Kritické myšlení, Kurz Prostorová představivost a Kurz Kulturní přehled.

TSP Kurz Kulturní přehled

Kulturní přehled

4.5( 2 HODNOCENÍ )
 55699.00  na 12 měsíců

Kritické myšlení

(  HODNOCENÍ )
 395199.00  na 12 měsíců

Analytické myšlení

5( 1 HODNOCENÍ )
 549599.00  na 12 měsíců

Uvažování v anglickém jazyce

4.5( 2 HODNOCENÍ )
 495599.00  na 12 měsíců

Prostorová představivost

5( 1 HODNOCENÍ )
 486399.00  na 12 měsíců

Numerické myšlení

4.5( 6 HODNOCENÍ )
 567399.00  na 12 měsíců

DOPORUČUJEME

Přípravný kurz TSP MUNI

Kompletní online přípravný kurz na TSP MU s garancí vrácení peněz.

Akční cena: 1499,- Kč

Objednat KURZ

Populární kurzy

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy