Nastavit menu v panelu administrace

Analytické myšlení

552 ZAPSANÍ STUDENTI

Kvalitně zpracovaná lekce podávající podrobný postup při řešení jednotlivých příkladů analytického myšlení. Součástí kapitoly je i úvodní lekce vysvětlující nezbytné základy logiky potřebné pro drtivou většinu příkladů této kapitoly. To mohou ocenit především ti z vás, kteří se s logikou ještě nesetkali. Názorným způsobem jsou poté vysvětleny příklady všech typů – od jednoduchých výroků, přes uspořádání, až po obávané příklady s poctivci a lháři.

TSP Kurz Analytické myšlení

Přípravný online kurz obsahuje několik tématických kapitol, do kterých jsme rozřadili všechny příklady z TSP. Každá kapitola Analytického myšlení obsahuje několik lekcí, s připravenou teorií, poté si vysvětlíme řešení konkrétních příkladů přímo na videu a zakončíme to kvízem. Kvíz obsahuje náhodné příklady vztahující se k dané problematice. Kvíz můžete zkoušet stále dokola, dokud se nezdokonalíte.

Celý Kurz Analytické myšlení je zakončen závěrečným kvízem, který obsahuje všechny příklady ze subtestu TSP Analytického myšlení.

Vyzkoušejte si TSP Kurz Zdarma

V levém menu klikněte na PŘEHLED KAPITOL a zobrazí se Vám seznam částí kurzu a všech jeho lekcí. Některé lekce jsou přístupné ZDARMA, tak je neváhejte vyzkoušet.

V plném přístupu máte k dispozici nejen všechny lekce, ale i kvízy. Navíc ve svém profilu máte všechny své výsledky uloženy. V plné verzi TSP Kurzu se jednotlivé lekce nezobrazují samostatně, jako ve FREE verzi, ale jsou součástí prostředí kurzu, kde můžete plynule přecházet mezi lekcemi, označovat je za hotové a sledovat kolik Vám ještě zbývá.

Recenze kurzu

5

1 hodnocení
 • 5 hvězdičky1
 • 4 hvězdičky0
 • 3 hvězdičky0
 • 2 hvězdičky0
 • 1 hvězdičky0
 1. Veľmi spokojná

  Tento kurz mi obzvlášť veľmi pomohol. Mala som problém porozumieť výrokom a aj keď som učivu pochopila až na príkladoch, bolo to veľmi zrozumiteľne vysvetlené a veľmi veľa príkladov na precvičenie čo som v konečnom dôsledku ocenila.

CHCI TENTO KURZ
 • 599.00  na 12 měsíců
 • 12 měsíců
 • Odznak kurzu
 • Certifikát kurzu

DOPORUČUJEME

Přípravný kurz TSP MUNI

Kompletní online přípravný kurz na TSP MU s garancí vrácení peněz.

Akční cena: 1499,- Kč

Objednat KURZ

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy