Nastavit menu v panelu administrace

MINIKURZ: Jednoduché výroky – Analytické myšlení

1789 ZAPSANÍ STUDENTI

Kurz podává podrobný postup při řešení jednotlivých příkladů analytického myšlení. Součástí kurzu je i úvodní lekce vysvětlující nezbytné základy logiky potřebné pro drtivou většinu příkladů tohoto kurzu a analytického myšlení vůbec. To mohou ocenit především ti z vás, kteří se s logikou ještě nesetkali. Názorným způsobem jsou poté vysvětleny příklady všech typů – od jednoduchých výroků, přes uspořádání, až po obávané příklady s poctivci a lháři.

TSP Mini Kurz Jednoduché výroky – Analytické myšlení

Přípravný online minikurz obsahuje pouze jednu z několika částí Analytického myšlení a to jednoduché výroky. Každá kapitola Analytického myšlení obsahuje několik lekcí, s připravenou teorií, kde jsou vysvětlená řešení konkrétních příkladů přímo na videu a vše je zakončené kvízem.

Celý MiniKurz jednoduchých výroků (1. lekce Analytického myšlení) je zakončen závěrečným kvízem, který obsahuje všechny příklady vztahující se k jednoduchým výrokům z TSP. Kvíz obsahuje náhodné příklady vztahující se k dané problematice, takže jej můžete zkoušet stále dokola, dokud se nezdokonalíte.

Recenze kurzu

5

4 hodnocení
 • 5 hvězdičky4
 • 4 hvězdičky0
 • 3 hvězdičky0
 • 2 hvězdičky0
 • 1 hvězdičky0
 1. Jasné, jednoduché, efektivní

  S výrokovou logikou jsem měla docela potíže, jelikož všude na internetu je tato látka vysvětlena velmi složitě z matematického hlediska. Tento kurz mi pomohl uvědomit si její základy a principy a seznámit se s postupy, které testy TSP vyžadují. Moc děkuji za příležitost.

 2. Děkuji moc!

  Výborný materiál k doučení a procvičení výrokové logiky. Moc děkuji za zveřejnění zdarma!

 3. Skvělý kurz

  Během dvou až tří hodin studia materiálů je vám vysvětleno, jak výroková logika funguje. Získáte dostatek vědomostí k tomu, abyste mohli vyřešit příklady z TSP. Všechno je vysvětlené krásně a jednoduše, máte k tomu i přehledný zápis a poté spoustu příkladů na všechny typy výrokové logiky. Byla jsem v této oblasti TSP úplně ztracená a bála se jí, ale teď už vím, co a jak, a jsem překvapená, jak jednoduché to vlastně je. Rozhodně doporučuji, ať už k učení se výrokové logiky nebo jen k procvičování příkladů.

 4. Naprostá spokojenost

  Díky tomuto kurzu chápu výrokovou logiku lépe, než kdy předtím. Vše je vysvětleno jednoduše a srozumitelně a závěrečný kvíz na ověření znalostí, ve kterém si člověk může odpovědi hned zkontrolovat, byl také efektivní.

CHCI TENTO KURZ
 • ZDARMA
 • 6 měsíců

DOPORUČUJEME

Přípravný kurz TSP MUNI

Kompletní online přípravný kurz na TSP MU s garancí vrácení peněz.

Akční cena: 1499,- Kč

Objednat KURZ

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy