Nastavit menu v panelu administrace

Prostorová představivost

470 ZAPSANÍ STUDENTI

Otáčení kostkou, skládání částí do celků či porovnávání obrazců… že k tomu musíte mít prostorovou představivost? Ale kdepak… právě v této části se dá využít nespočet mnemotechnických pomůcek, které Vám pomohou příklady vyřešit i bez prostorové představivosti. Přestaňte se jí bát a začněte si s ní hrát.

TSP Kurz Prostorová představivost

Přípravný online kurz obsahuje několik tématických kapitol, do kterých jsme rozřadili všechny příklady z TSP. Každá kapitola Prostorové představivosti obsahuje několik lekcí, s připravenou teorií, poté si vysvětlíme řešení konkrétních příkladů přímo na videu a zakončíme to kvízem. Kvíz obsahuje náhodné příklady vztahující se k dané problematice. Kvíz můžete zkoušet stále dokola, dokud se nezdokonalíte.

Celý Kurz Prostorová představivost je zakončen závěrečným kvízem, který obsahuje všechny příklady ze subtestu TSP Prostorové představivosti.

Vyzkoušejte si TSP Kurz Zdarma

V levém menu klikněte na PŘEHLED KAPITOL a zobrazí se Vám seznam částí kurzu a všech jeho lekcí. Některé lekce jsou přístupné ZDARMA, tak je neváhejte vyzkoušet.

V plném přístupu máte k dispozici nejen všechny lekce, ale i kvízy. Navíc ve svém profilu máte všechny své výsledky uloženy. V plné verzi TSP Kurzu se jednotlivé lekce nezobrazují samostatně, jako ve FREE verzi, ale jsou součástí prostředí kurzu, kde můžete plynule přecházet mezi lekcemi, označovat je za hotové a sledovat kolik Vám ještě zbývá.

Recenze kurzu

5

1 hodnocení
 • 5 hvězdičky1
 • 4 hvězdičky0
 • 3 hvězdičky0
 • 2 hvězdičky0
 • 1 hvězdičky0
 1. Veľmi spokojná

  Keď som išla do tohto kurzu moc som neočakávala, myslela som si že už som celkom dobre na tom. Avšak pomocou tohto kurzu sa moja rýchlosť zdvojnásobila. Pred kurzom som zvykla mať 3 úlohy zle v priemere. Po ňom ani jednu. Tak bolo aj na oficiálnom TSP, bola som veľmi pripravená práve aj vďaka tomuto kurzu. V TSP sa hodí naozaj každý jeden bod a som rada že som dokázala zvýšiť svoju úspešnosť a aj rýchlosť na maximum. Ďakujem.

CHCI TENTO KURZ
 • 399.00  na 12 měsíců
 • 12 měsíců
 • Odznak kurzu
 • Certifikát kurzu

DOPORUČUJEME

Přípravný kurz TSP MUNI

Kompletní online přípravný kurz na TSP MU s garancí vrácení peněz.

Akční cena: 1499,- Kč

Objednat KURZ

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy

ESPERTO - TSP Kurzy © 2019