Nastavit menu v panelu administrace

Numerické myšlení

Vyzkoušejte několik lekcí zdarma. Naleznete je v přehledu kapitol v levém menu.

567 ZAPSANÍ STUDENTI

Hrátky s čísly aneb počítání všeho druhu, to je numerické myšlení. V kapitole se blíže seznámíme se všemi variantami příkladů na numerické myšlení, které se v TSP Masarykovy univerzity vyskytly a které jsme rozčlenili pro snazší pochopení do několika podkapitol. Postupně se tak seznámíme s číselnými řadami. Tato lekce je k nahlédnutí ZDARMA. Budeme pokračovat s počítáním rovnic, vysvětlíme si princip operací, spolehlivě se naučíme určovat čísla, čímž se postupně přeneseme k porovnávání čísel a nakonec se dostaneme k doplňování chybějících čísel. A to vše snadno a rychle pomocí mnemotechnických pomůcek a léty ověřených triků.

TSP Kurz Numerické myšlení

Přípravný online kurz obsahuje několik tématických kapitol, do kterých jsme rozřadili všechny příklady z TSP. Každá kapitola Numerického myšlení obsahuje několik lekcí, s připravenou teorií, poté si vysvětlíme řešení konkrétních příkladů přímo na videu a zakončíme to kvízem. Kvíz obsahuje náhodné příklady vztahující se k dané problematice. Kvíz můžete zkoušet stále dokola, dokud se nezdokonalíte.

Celý Kurz Numerické myšlení je zakončen závěrečným kvízem, který obsahuje všechny příklady ze subtestu TSP Numerického myšlení.

Vyzkoušejte si TSP Kurz Zdarma

V levém menu klikněte na PŘEHLED KAPITOL a zobrazí se Vám seznam částí kurzu a všech jeho lekcí. Některé lekce jsou přístupné ZDARMA, tak je neváhejte vyzkoušet.

V plném přístupu máte k dispozici nejen všechny lekce, ale i kvízy. Navíc ve svém profilu máte všechny své výsledky uloženy. V plné verzi TSP Kurzu se jednotlivé lekce nezobrazují samostatně, jako ve FREE verzi, ale jsou součástí prostředí kurzu, kde můžete plynule přecházet mezi lekcemi, označovat je za hotové a sledovat kolik Vám ještě zbývá.

Recenze kurzu

4.5

6 hodnocení
 • 5 hvězdičky5
 • 4 hvězdičky1
 • 3 hvězdičky1
 • 2 hvězdičky0
 • 1 hvězdičky0
 1. Jitka Böhmová5.1.2017 v 14:17

  doporučuji

  Pro mě hodně přínosný kurz, hlavně styl řešení příkladů.

 2. Dan Pásek6.1.2017 v 19:57

  Dalo se to

  Hodně jsem toho už znal

 3. Honza Janda7.1.2017 v 7:26

  docela zajímavé

  Určitě zajímavé myšlenky a způsoby řešení příkladů

 4. Helena Kočí9.1.2017 v 16:05

  Super

  Konečně jsem pochopila operace 🙂

 5. Spokojenost

  Dobré provedení, hezky vysvětlené.

 6. Super

  Kurz mi hodně pomohl, učím se raději prakticky. Styl řešených příkladů se mi hodně líbí.

CHCI TENTO KURZ
 • 399.00  na 12 měsíců
 • 12 měsíců
 • Odznak kurzu
 • Certifikát kurzu

DOPORUČUJEME

Přípravný kurz TSP MUNI

Kompletní online přípravný kurz na TSP MU s garancí vrácení peněz.

Akční cena: 1499,- Kč

Objednat KURZ

Populární kurzy

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy