Nastavit menu v panelu administrace

MINIKURZ: Otáčení – Prostorová představivost

1027 ZAPSANÍ STUDENTI

Minikurz obsahuje kompletní teorii a praktické video ukázky vysvětlení řešení konrétních příkladů otáčení v prostoru. Řešení příkladů na otáčení se dá velmi snadno natrénovat a umožní Vám získat snadno velmi cenné body pro potřebný percentil.

TSP Mini Kurz Otáčení – Prostorová představivost

Přípravný online minikurz obsahuje pouze jednu z několika částí Prostorové představivosti a to otáčení. Každá kapitola Prostorové představivosti obsahuje několik lekcí, s připravenou teorií, kde jsou vysvětlená řešení konkrétních příkladů přímo na videu a vše je zakončené kvízem.

Celý MiniKurz otáčení (1. lekce Prostorové představivosti) je zakončen závěrečným kvízem, který obsahuje všechny příklady vztahující se k otáčení obrazců a předmětu z TSP. Kvíz obsahuje náhodné příklady vztahující se k dané problematice, takže jej můžete zkoušet stále dokola, dokud se nezdokonalíte.

Recenze kurzu

N/A

hodnocení
  • 5 hvězdičky0
  • 4 hvězdičky0
  • 3 hvězdičky0
  • 2 hvězdičky0
  • 1 hvězdičky0

Kurz zatím nebyl hodnocen

CHCI TENTO KURZ
  • ZDARMA
  • 6 měsíců

DOPORUČUJEME

Přípravný kurz TSP MUNI

Kompletní online přípravný kurz na TSP MU s garancí vrácení peněz.

Akční cena: 1499,- Kč

Objednat KURZ

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy