Nastavit menu v panelu administrace

483 ZAPSANÍ STUDENTI

Dané myšlení se zaměřuje na geografické, historické, politické, náboženské, kulturní a jiné společenské události, které nejsou příliš známé. Není tedy prakticky možné se na tuto část TSP připravit. Kulturní přehled prověří Vaše znalosti nejen ze střední školy/gymnázia, ale především Váš přehled nad tento rámec.

TSP Kurz Kulturní přehled

Přípravný online kurz běžně obsahuje několik tématických kapitol, do kterých jsme rozřadili všechny příklady z TSP. Kulturní přehled je ale trochu specifickým subtestem TSP, jelikož se na něj nedá během několika málo dní připravit, protože prověřuje celkové znalosti a všeobecný přehled. Kurz neobsahuje detailní teorii a praktické řešení příkladů na videích, jako zbylé TSP přípravné kurzy. Online TSP kurz Kulturního přehledu obsahuje kvízy sestavené náhodně ze všech příkladů, které se v TSP vyskytly. Můžete si tak prověřit svoje znalosti dle jednotlivých tématických kategorií.

Recenze kurzu

4.5

2 hodnocení
 • 5 hvězdičky1
 • 4 hvězdičky1
 • 3 hvězdičky0
 • 2 hvězdičky0
 • 1 hvězdičky0
 1. Dobré

  Kurz splnil co jsem očekával, na kulturní myšlení se nedá moc naučit a je docela těžké

 2. Veľmi spokojná

  V tomto kurze sú zahrnuté len príklady z testov rozdelené do ovetví. No napriek tomu dávam 5 hviezdičiek, pretože si môžete prejsť jednotlivými odvetviami, zistiť či tam máte nejaké nedostatky a následne sa to sám doučiť. Mne osobne sa zdalo že napriek tomu že tie otázky sú zakaždým iné sú si niečím veľmi podobné a naozaj sa dalo pomerne pekne na túto časť testu pripraviť.

CHCI TENTO KURZ
 • 99.00  na 12 měsíců
 • 12 měsíců
 • Certifikát kurzu

DOPORUČUJEME

Přípravný kurz TSP MUNI

Kompletní online přípravný kurz na TSP MU s garancí vrácení peněz.

Akční cena: 1499,- Kč

Objednat KURZ

My svým kurzům věříme

A proto Vám nabízíme Garanci vrácení 100% ceny kurzu pokud se na žádnou z fakult nedostanete! Stačí si koupit kompletní Kurz TSP do konce února a Garance je Vaše!

O TSP Kurzech

Stovky hodin usilovné práce a konečně je to tu! Online TSP kurzy, které nemají konkurenci.

Kurzy obsahují teorii a desítky hodin videí s detailním vysvětlením všech typů příkladů uspořádaných do jednotlivých lekcí.

Kurzy obsahují navíc náhodné kvízy ze všech příkladů TSP MU, které se kdy vyskytly, a to uspořádané podle jednotlivých kapitol, abyste si mohli trénovat přesně to, co chcete.

Oblíbené kurzy

ESPERTO - TSP Kurzy © 2019